Uporządkuj torebkę – czego się z niej pozbyć?

O kobiecych torebkach krążą legendy i pomimo usilnych walk z tymi stereotypami, większość kobiet ma w swej torebce dużo więcej rzeczy niż potrzebuje. Dlatego też podpowiadamy jak skutecznie uporządkować tę niewielką przestrzeń i dzięki temu ułatwić sobie życie.

Tylko to co niezbędne

Podczas porządkowania jakiejkolwiek przestrzeni, należy zacząć od tego, żeby wszystko, co się w niej znajduj wyjąć na stół. W torebkach damskich najczęściej znaleźć można portfel, dokumenty, klucze, telefon, artykuły higieniczne, butelkę wody, lusterko, leki, ładowarkę, chusteczki, trochę rzadziej kosmetyki, notes, kalendarz, szczotka do włosów. Jeśli jest to codzienna torebka, to należy zastanowić się, co tak naprawdę jest nam potrzebne każdego dnia. Z pewnością jest to telefon, klucze i portfel. Teraz warto pomyśleć, czy w jakikolwiek sposób można te elementy uporządkować i może zmniejszyć.  W przypadku telefonu nie ma za dużego pola do popisu, ale już w przypadku kluczy warto pomyśleć o futerale (wyglądem przypomina portmonetki damskie), który jest bardzo mały, wygodny, zajmuje niewiele miejsca i do tego wprowadza ład do wnętrza torebki. Kolejnym punktem jest zamiana portfela na portmonetkę. Portmonetki damskie ze skóry są dużo mniejsza i dużo wygodniejsze, niż duże, ciężkie portfele. Ich gabaryty mogą przypominać futerał na klucze. Dzięki temu, w torebce są dwa mniejsze dodatki.

Kalendarz i notes z powodzeniem można przenieść do telefonu, ponieważ smartfona i tak zawsze mamy przy sobie, ponadto można do telefonu wprowadzić również karty lojalnościowe do sklepów. Portmonetki skórzane i inne małe dodatki służą nie tylko wprowadzeniu ładu, ale przede wszystkim chronią nasz kręgosłup.

Post Author: Edyta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *