Czego nie może zabraknąć w kobiecej torebce?

Każda kobieta wie, że torebka to dodatek, który musi pomieścić bardzo wiele. Jest to przenośna apteczka, kosmetyczka, biblioteczka, musi w niej być wszystko, co w ciągu dnia okazać może się potrzebne. Jednak w duchu minimalizmu i dbając o swój kręgosłup, dobrze jest od czasu do czasu, zweryfikować co rzeczywiście jest nam potrzebne w ciągu dnia, z czego korzystamy, a bez czego spokojnie możemy się obejść.

Po pierwsze portmonetka

Trudno wyobrazić sobie wyjście z domu bez pieniędzy, czy dokumentów. Większość z nas ma je zawsze przy sobie. Na pewno jest to dobry nawyk. Jednak często nosimy je w dużych portfelach, które z czasem robią się bardzo ciężkie. Dlatego super pomysłem są portmonetki damskie. Ich zaletą jest to, że są bardzo lekkie, małe, a do tego mieszczą wszystko, co niezbędne i nic ponadto. Portmonetki damskie ze skóry są idealnym dodatkiem, który znajdzie dla siebie miejsce zarówno w dużej torbie, jak i małej kopertówce.

Po drugie higiena

W damskiej torebce powinny znaleźć się również podstawowe środki higieniczne takie jak wkładki, tampony czy podpaski, które mogą przydać się nie tylko samej właścicielce, ale również jej znajomym. Dobrze jest mieć małą kosmetyczkę, która będzie mieściła w sobie wszystko to, co może przydać się w niespodziewanym momencie. Warto mieć ze sobą także krem do rąk i pomadkę do ust.

Portmonetki skórzane to zdecydowanie najważniejsza rzecz, jaką warto mieć zawsze ze sobą, a dzięki temu, że jest bardzo mała, znajdzie dla siebie miejsce wszędzie.

Post Author: Edyta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *