Mała portmonetka kontra duży portfel

Portfel to akcesorium, które musi połączyć funkcjonalność z ładnym wyglądem. Nierzadko trzyma się w nim wszystko, począwszy od pieniędzy, kart, dokumentów, rachunków, zdjęć rodziny i dawno niepotrzebnych paragonów. Czy zatem lepszym wyborem są portmonetki damskie ze skóry, czy duże i solidne portfele?

Im mniej, tym lepiej

Im większy portfel, tym więcej jesteśmy w stanie do niego zmieścić, nie ulega to wątpliwości. Dlatego bardzo często wkładamy do niego karty lojalnościowe do sklepów, których już nigdy nie odwiedzimy, paragony z najmniejszych zakupów, wizytówki i całą masę niepotrzebnych rzeczy, które sprawiają, że z każdym dniem staje się cięższy. Portfel zawsze mamy przy sobie dlatego dźwiganie sterty niepotrzebnych rzeczy jest zwyczajnie problematyczne i sprawia, że i tak już ciężkie torebki są coraz cięższe. Dlatego też świetną alternatywą dla dużych portfeli są portmonetki skórzane.

Skórzane portmonetki damskie

Największą zaletą tego rozwiązania jest to, że portmonetki damskie, dzięki swym niewielkim rozmiarom, wymuszają na nas ograniczenie rzeczy do minimum. Z reguły mieszczą się z nich drobne, trochę banknotów, karta. Siłą rzeczy pozbywamy się tego, co nam niepotrzebne a brak miejsca do magazynowania kolejnych sprawia, że po prostu tego nie robimy. Ponadto portmonetki skórzane to małe dzieła sztuki, które zachwycają dbałością o szczegóły i charakterem, który przywołuje na myśl czasy naszych babć, zwłaszcza jeśli postawi się na styl vintage. Portmonetki ponadto świetnie pasują do małych torebek.

Post Author: Edyta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *