Sposób na odświeżenie stylu – portmonetki

Większość z nas ma duże problemy z tym, aby określić swój styl. Bardzo często nie wiemy jakich dodatków użyć, aby go bardziej ożywić, albo sprawić, że będzie świeższy. Nierzadko wystarczą po prostu nowe, ciekawe dodatki, których zadaniem będzie tchnięcie nowego życia w zastany porządek. Na jakie dodatki warto postawić?

Torebki i buty

Zdecydowanie buty i torebki to dodatki, które definiują nasz styl. Wybierając buty a obcasie, na szpilce, czy płaskie trampki zmieniaczy całkowicie charakter stylizacji, dodajemy sobie bądź odejmujemy lat, sprawiamy, że dana stylizacja jest mniej lub bardziej formalna. Buty najłatwiej są w stanie zmienić całkowicie styl i nadać świeżości stylizacji. Wybierając trampki do sukienki, zmieniamy ją z eleganckiej na codzienną. Jeśli na co dzień pierwszym wyborem są właśnie szpiki, to taka drobna zmiana będzie dużym krokiem do odświeżenia stylu.

Podobnie z torebkami. O ile tutaj wchodzą przede wszystkim względy praktyczne, ponieważ na co dzień z reguły wybieramy większe torby, a na wyjścia wieczorowe małe, to w ramach tego, co wygodne, warto poeksperymentować. Torby codzienne nie muszą być tylko shoperkami, mogą to być także listonoszki, duże torby na ramie, mniejsze do ręki, skórzane, kolorowe, materiałowe, plecione koszyki latem. Wybór jest bardzo, bardzo duży.

Dodatki i akcesoria

Portmonetki damskie ze skóry zamiast dużego portfela, kapelusz zamiast czapki, opaska na włosy zamiast tradycyjnego koka. Możliwości jest wiele. Już same portmonetki skórzane są w stanie bardzo wpłynąć na charakter stroju i dokonywanie wyborów innych dodatków.

Post Author: Edyta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *