Jak odnaleźć własny styl?

Styl to coś, czego można się nauczyć a gust to coś, co można wypracować. Dlatego wielu ludzi wielokrotnie w ciągu życia zmienia styl ubierania się, ulubione kolory, dodatki. Wiąże się to z rozwojem człowieka, z tym, gdzie bywa, co ogląda, jakich poznaje ludzie. Odnajdywanie własnego stylu to pewnego rodzaju podróż, którą wato rozpocząć dzięki tym trzem prostym krokom.

Określ czego nie chcesz nosić

Doprecyzowanie tego, co chcemy nosić, jest trudne, dlatego dużo łatwiej na początek określić, czego nie chcemy. Dzięki temu można wyeliminować bardzo wiele rzeczy np. klapki, bluzy, koszule, szpilki itd. Dużo łatwiej będzie szukać czegoś, jeśli wykluczy się sporą część ubrań.

Nie ograniczaj się

Chcesz zamienić portfel na retro portmonetki skórzane, ale uważasz, że do niczego Ci nie pasują? To błąd. Jeśli czujesz, że portmonetki damskie ze skóry to coś, co chcesz mieć w swojej torebce, kup je. A potem znajdź torebkę, w której ta portmonetka będzie wyglądała dobrze. Nie odrzucaj od razu czegoś, co nie pasuje, bo być może to coś, za jakiś czas stanie się definicją Twoje stylu. Pamiętaj też, że jesteś na etapie poszukiwania i każda rzecz jest dobra.

Post Author: Edyta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *